Goma per gjip

Shitet nga: Burim 21 Jan 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te dimrit per gjip
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim