Goma per veture

Shitet nga: Fitim 10 Tet 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat per dimer jane te mira siq shihen edhe ne foto.
195/65 R15
ose beje nderrim me ndonje telefon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim