Goma

Shitet nga: Mentor 05 Gsh 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes një gomë të verës, 205/55/16 mjaft e rujtur.
Çmimi 20 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim