Gomat e dimrit

Shitet nga: fahri 31 Tet 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 4goma te dimrit Nr 14 komplett siq shihen ne Foto gomat Jan nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim