Guma

Shitet nga: Zeka 19 Mar 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Guma per gjipa. 15. 16. col
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim