Guma

Shitet nga: Zeka 26 Mar 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
15-col - 16 col per gjipa4x4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim