Jan shit

Shitet nga: mustafë 12 Mar 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 fellne me goma. fellnet jan 205 55 16 me 4 vrima
ndrrim me fellne 15 me 4 vrima
kto fellne kan qen te vendosura ne opel astra. te iteresuarit mund te lajmrohen ne ket NR 044 153 175.
copa 40 ero me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim