Kerkoj 4 Goma te veres te markave Michelin-Conti..

Shitet nga: Xxxxxxx 14 Mar 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kerkoj 4 Goma te veres te markave Michelin-Continental-Pirelli profili 205/55/16 mundsisht net jen te mira me profil
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim