Keskin Fellne

Shitet nga: keskin 26 Jan 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 16 me 5 bira jan per bmw perapara mat ngushta prapa mat gjona 9 jot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim