Kllokot

Shitet nga: Nexhat Aliu 11 Jan 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellgat me goma 235-45-18W , me 5 vrima qmimi 150euro , si dhe fellgat pa goma me 5 vrima 120euro.
Ose ndrrim me fellga per Golf4
Nr viber +41766964999
Nr tel 045901327
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim