Land Rover Discover

Shitet nga: Zeka 30 Mar 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash t hekurit 16 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim