Lavatriqe

Shitet nga: arton 06 Gsh 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shitet lavatriqe asht gjendje nregoll qmimi 80 eu por mashum info 044953865
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim