Pajoqall

Shitet nga: arto 21 Mar 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes pauqalla asht pak defekt mir po regollohet qmimi 50 eu ethe technics asht pak defekt qmimi 200 por mashum info 044953865
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim