RROTA

Shitet nga: idrz 19 Jan 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITET RROTA E PROKOLICES SHA SHKEP PLEH RROTA ESHT E PA PERDORNE AS NI HER QYSH KA ARDH PREJ ZVICRREE PO ESHT VEQ NJANA TEK E KAM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim