Shes 4 goma

Shitet nga: fatos 21 Mar 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma per veture nr 16, te firmes hankok.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim