Shes Fellne 15 BBS Me 5 Shtrafa per OPEL MERCED..

Shitet nga: Durimi 30 Maj 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne BBS 15 shum te Rujshme Siq Po e Shini Ne Foto..
Ngjyren E ka te zez Mar special Ju Mir Presim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim