Shes Fellne 17coll Mercedes C nga zvicrra

Shitet nga: Arbnor 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17coll me goma t'veres te mira ne gjendje te mir 2goma jon mat gjana 2mat Ngushta
NDrroj me fellne per mercedes e-class
per info 045-815-081
Ose viber +38649604379
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim