Shes Fellne BBS Me 5 shtrafa 15

Shitet nga: Artani 22 Mar 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 15 BBS me 5 Shtrafa shum te rujshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim