Shiten

Shitet nga: Muhamet 14 Shk 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet fellnet 17 per bmw shum te.mira me.guma.pothuj se te reja ne gjende shum.te mir i shes me qmin te lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim