Shiten

Shitet nga: Muhamet 28 Shk 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per bmw 17 me 5 vrima nr tel +37745-806-381
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim