Shiten bandash te hekurit

Shitet nga: Berati 19 Nën 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash te hekrit per te gjitha llojet e makinave
Çmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim