Shiten fellnet

Shitet nga: Muhamed 15 Shk 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per bmw 17 me 5 vrima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim