Shiten

Shitet nga: Meti 16 Nën 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes felllnet per bmw 17 shum te mira me guma te mira per ma shumi muni mi ardh mi pa i shes urxhent dhe qmim telir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim