Shiten

Shitet nga: Alban 14 Dhj 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 195 65 15 treja me bandash te hekurt te golf 4 me kapak orginal tfaves
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim