Shiten

Shitet nga: Muhamet 15 Shk 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellent per bmw 17 me 5 vrima jan te mira shum.dhe guma te mira nr tel +377-045-806-381 muni me ardh mi pa vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim