bandash golf r 15

Shitet nga: flaktrim zuka 21 Nën 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
bandash te golfit audi passad etjer nuk jan te dredhta veq bandasht shiten.edhe kapakt i ka te rii.vin me too
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim