bbs 13 me 4 bulona

Shitet nga: burim 14 Mar 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes felllne bbs me 4 bulona 15
5.5 zoll
Per :vw opel skoda seat etj
Jan te ardhura nga zvicrra shum.te mira per me shum.informata mund te kontaktoni ne numrin e telfonit :044688042
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim