fellne 15 me 4 bulona

Shitet nga: burim sejdiu 06 Shk 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 me 4 bulona te ardhura nga zvicrra shum te mira siq shihen edhe ne foto
Per me shum mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit :044688042
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim