fellne 18 per bmw

Shitet nga: farush 28 Mar 01:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 18 per bmw jan me goma te dimrit posedon gumat shum shum te mira nr i gomav jan 225 40 18 perpara ndersa mbrapa 235 40 18 felnet jon 8.5j fima aluett 100 % origjinal nuk kan fellnet fallc pershtaten ne qfar do serie te bmw ndrrim i mundshem me fellne 17 pe ndonje par qe me pelqejn per me shum info mund te lajmrohuni ne viber 0037744934656
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim