fellne per bmw 17 8.5 zoll

Shitet nga: burim 06 Mar 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17 te ardhura prei zvicrre shum te ruajtura
PER:BMW
Per me shum informata mund te kontaktoni ne numrin e telefonit :044 688 042
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim