fellne per gjip 4x4

Shitet nga: burim 27 Mar 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per gjip 4x4 15 te ardhura nga zvicrra shum te mira
Per me shum informata mund te kontaktoni ne numrin e telefonit :044 688 042
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim