fellne per golf 5 16 qe me goma veres

Shitet nga: ardian 20 Mar 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes kto fellne 16 qe per golf 5 4 copa tmira posa ardhura nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim