shes fellne 16

Shitet nga: fellne 14 Jan 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 16 me guma te reja te veres veq 1 vjet te perdorta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim