shes passat plin benzin dyjat ponon rexhestrim

Shitet nga: passat 03 Dhj 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes passat plin benzin dyjat ponon rexhestrim ethe 4 muj ne xhendje nregoll ju mir presim por mashum info .044953865 muni ethe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim