shitet

Shitet nga: Bekim 02 Tet 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet biqikleta e ardhure nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim