u shiten flm merr jep

Shitet nga: burim 20 Pri 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   190 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per mercedes te ardhura nga zvicrra shum te mira
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit :044 688 042
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim