u shiten flm merr jep

Shitet nga: burim 20 Pri 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 per vw opel 7.5 zoll te ardhura nga zvicrra shum te mira siq shihen edhe ne foto per me shum.informata mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit :044 688 042
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim