u shiten

Shitet nga: burim 30 Mar 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bbs 15 te ardhura nga zvicrra me 4 bulona
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit :044 688 042
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim