u shiten

Shitet nga: burim 30 Mar 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   190 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 ....7.5 zoll te ardhura nga zvicrra shume te ruajtura per me shum informata mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit :044 688 042
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim