u shiten

Shitet nga: burim 30 Mar 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne bbs te ardhura nga zvicrra 13 5.5 zoll
Shum te mira
Vw skoda seat opel etj
Per me shum informata mund te kontaktoni ne numrin e telfonit :044688042
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim