u shiten

Shitet nga: burim 30 Mar 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 te ardhura nga zvicrra 7.5 zoll
Per :vw opel seat skoda etj
Per me shum informata mund te kontaktoni ne numrin e telefonit :044688042
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim