u shiten

Shitet nga: burim 11 Pri 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 te ardhura nga zvicrra shum te mira
Per golf 4
Per me shum informata mund te kontaktoni ne numrin e telfonit :044 688 042
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim