u shiten

Shitet nga: burim 30 Mar 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne te ardhura nga zvicrra shum te mira
14
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit :044 688 042
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim