DVD per vetur ne gjendje prefekte me garancion

Shitet nga: beli 25 Mar 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   100 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes ket dvd per kerr siq pe shini foto me touch screen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim