shiten tubina e boshpompa per gol 4

Shitet nga: blin 01 Shk 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shiten turbina e boshpopma, heker vintill pompa e vajit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim