ALTERNATOR DHE ALLNASER

Shitet nga: Beka 15 Tet 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Pjesë rezerve
Shese alternatorin dhe anllaserin per op vecter dizell 1.7 motore gjermane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim