Auto servis Pjes ne hyrje te fshati smire

Shitet nga: autopjes-servis vw-audi-mercedes 26 Tet 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Pjesë rezerve
MOTORA PER VETURA TE NDRYSHME
MERCEDES VITO 2.2 CDI TE KUQE,dhe pjes per vito
MERCEDES 190 , 2.0 VITI 90
MERCEDES E CLAS 2.2 BENZIN VITI 95
BMW 2.5 BENZIN 325 i
BMW 525 BENZIN
BMW DELFIN 320 i
AUDI A4 2.6- v6 benzin viti 99
SEAT IBIZA 1.9 TDI 81 KW
GOLF 4 1.9 TDI
GOLF 3 1.9 SDI VITI 97 PJES PER GOLF 4.
FORD FOKUS 1.8 ( TDCI VITI 2002 dizel
FORD FIESTA 1.8 TDI VITI 2000
FORD FIESTA 1.8 VITI 99 BENZIN
FORD FOKUS 2.0 16v ZETO VIT 2000
FORD FIETA 1.6 ZETO
FORD FIESTA 1.3 BENZIN
FORD FIESTA 1.1 BENZIN
FORD ESCORT 1.8 16v ETJERA::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
FIAT UNO 1.3 BENZIN
FIAT PUNTO 1.3 BENZIN
FIAT 1.5 DIZEL
FIAT 2.5 DIZEL
FIAT JTD DIZEL
SUZUKI 1.3 BENZIN
SUZUKI 1.0 VITI 2000
SUZUKI 900 cm3 VITI 2000
DAIHATSU 2.4 DIZEL
JEEP 2.5 BENZIN VITI 96
PEZHO 206 1.4-1.6 BENZIN VITI "2002
PEZHO 306 1.6 BENZIN
PEZHO 1.9 TURBO DIZEL INTERKOLER
PEZHO 1,9 DIZEL
PEZHO 406 BENZIN
RENO MEGANO BENZIN
RENO 1.6 SKENIK VITI 2000
OPEL ASTRA G 1.8 16v ECOTEC BENZIN
OPEL 1.4 - 1.6 - 1.8 - 2.0 ecotec
OPEL ASTRA 2.0 16 v SFI
OPEL ASTRA 1,7 TURBO DIZEL JAPAN MOTOR ISUZI
OPEL 1.3 - 1.4 - 1.6 2.0 i
OPEL FRONTERA 2.0 i
GOLF 4 1.6 BENZIN
POLO 1.6 16V VITI 2000
POLO 1.4 BENZIN VITI 2000
GOLF 2, BENZIN
GOLF 3 1.4, 1.6, 1.8 2.0
GOLF 2 1.6 DIZEL
PASAT 1.8, 2.0 BENZIN
SEAT 1,4, 1.6, 2,0 16v viti 99
AUDI 2.0 5 CILINDRA
SI DHE PJES TE NDRSHME ,,SINJALE ;FARA SHTOPA; TREGUS;MBROJTSA.etj........
bejm edhe transpotin e automjeteve,,,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim