Llageri i mramt me senzor per opell astra me 5 ..

Shitet nga: Adnan 28 Qer 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Pjesë rezerve
Llageri me senzor te abs per opell astra G dhe zafira me 5 shtrafa i ardhun nga zvicrra shum i mir i perdort por i mir ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim