Mbrojtse dekoruse per xhipa

Shitet nga: Xhevdet 17 Mar 00:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten mbrojtset dekoruse per xhipa material inox(rostfrei) qe nuk ndryshken.E madhja 160euro dhe e vogla 110€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim