SAME-centraur-60 pjes

Shitet nga: Mehmetali 01 Shk 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet per pjes ose komplet traktori, motorri ne gjendje te rregullt , dhe shum pjes te tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim